Podrobnější hledání

Nabídka práce - STAVBYVEDOUCÍ - Most

Volné místo v oboru Stavební technici provozní

Popis:

STAVBYVEDOUCÍ

Praxe na zemních pracích (základní stavby) podmínkou.

NÁPLŇ PRÁCE:

- řídí a organizuje stavební práce na svěřených zakázkách

- zajišťuje a odpovídá na realizaci zakázek dle předané stavební dokumentace

- koordinuje činnost na stavbě a kontroluje kvalitu jednotlivých prací na stavbě

- vede stavební deník

- objednává v rámci kapacit společnosti techniku potřebnou pro realizaci stavby

- odpovídá za účelné využití objednané techniky na stavbě

- odpovídá za dodržení termínů kvality a rozsahu prováděných prací

- odpovídá za dodržení finanční kázně při realizaci jednotlivých akcí

- přebírá a zpětně předává pracoviště od investora a totéž pro subdodavatele

- zajišťuje odstranění případných vad nedodělků

- účastní se kontrolních dnů pořádaných v rámci svěřené stavby

- předkládá požadavky na pořízení materiálů v rámci svěřené stavby

- rozděluje pracovníky na provádění stavebních prací

- rozhoduje o způsobu využívání stavebních strojů a zařízení

- zajišťuje zásobování stavebním materiálem, kontroluje jeho množství a kavlitu

- řídí a usměrňuje technologické postupy výstavby a pracovní postupy

V případě oboustranné spokojenosti (zaměstnanec x zaměstnavatel) možnost převodu na pracovní poměr na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: prémie, 13. plat, 25 dní dovolené, penzijní připojištění, připojištění za odpovědnost zaměstnanců, závodní stravování, záruky výhod uzavřené kolektivní smlouvy, zaměstnavatel s 20. letou praxí

HLÁSIT SE: Jeníčková Barbora Ing, e-mail: b.jenickova@dts-as.cz - zaslat životopis

Firma:
DTS Vrbenský, a.s.
Most
7
434 01
Most

Kontaktní osoba:
Ing. Barbora Jeníčková
tel: +420 478 005 117
e-mail: b.jenickova@dts-as.cz

Místo práce: Most

Nástup od: 01.10.2018