Podrobnější hledání

Nabídka práce - Projektant / konstruktér potrubí - Brno

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

První kontakt e-mailem: jvanis@fest-engineering.com

Požadujeme:

- Znalost programu AUTOCAD a Inventor

- znalost PDMS výhodou (možnost zaučení)

- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka

Hlavní pracovní náplň:

- Návrhy potrubních uložení, potrubí, tlakových nádob dle platných norem

- Tvorba dispoziční dokumentace ve 2D a 3D softwaru

- Tvorba výrobní dokumentace potrubí a potrubních uložení

- Tvorba MTO

- Příprava technických podkladů pro zpracování nabídek

Nabízíme:

5 týdnů dovolené, stravenky, služební telefon, jazykové kurzy

Místo práce: Brno

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: