Nabídka práce - PRODUKTOVÝ MANAŽER/PRODUCT MANAGER - Liberec

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu

Popis:

Náplň práce

- příprava produktových materiálů a produktových školení

- analýza trhu, nových příležitostí a produktů HW / SW

- zpracování návrhů, tvorby a spuštění nových produktů

- komunikace s dodavateli a se zákazníky

- realizace interních i zákaznických produktových školení a prezentací

- vyhledávání nových výrobků pro nasazení u zákazníka

- spolupráce na projektech

- odborná asistence obchodníkům při návrhu řešení a tvorbě nabídek

- péče o produktové portfolio firmy

- testování produktů HW / SW

- znalost produktové strategie dodavatelů

- pravidelný kontakt a rozvoj vztahů s dodavateli

- technická podpora produktů

Požadujeme:

- min SŠ vzdělání technického směru

- zkušenosti z předchozího zaměstnání na podobné pozici

- orientace na trhu průmyslové automatizace

- nadšení pro automatizaci na úrovni produktů HW/SW, jejich uplatnění

- vnímání příležitostí a jejich kritické hodnocení

- znalost AJ alespoň na základní psané a komunikativní úrovni

- obchodní duch

- komunikační a prezentační dovednosti

- výborné písemné vyjadřování

- znalost pravopisu českého jazyka

- tvůrčí přístup

- analytické a logické myšlení

- aktivní znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, Internet)

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- práci ve firmě, která je jedinou svého druhu v ČR

- prostor pro Vaši kreativitu a realizaci dobrých nápadů

- možnost ovlivnit dění kolem sebe

- samostatnou a zodpovědnou práci, podporujeme kreativitu a inovátorství

- zajímavou práci z oblasti tuzemského i zahraničního obchodu

- zajímavé finanční ohodnocení s vazbou na výsledky Vaší práce

- provize dle obchodních výsledků firmy

- špičkové moderní technické zázemí

- mobilní telefon, notebook

- 22 dní dovolené

- zkrácená pracovní doba na 7,5hod+ 0,5hod/den

- kurzy anglického jazyka na pracovišti

- finanční podpora sebevzdělávání

- masáže v pracovní době přímo na pracovišti¨

- finanční podpora sportovních aktivit + permanentka do městského bazénu a sauny

- stolní fotbálek, ping pong a posilovna v prostorách pracoviště

- nástup ihned, práce HPP

- odborná školení, jazykové kurzy

- příjemný kolektiv, moderní pracovní prostředí v klidné části Liberce (Vesec)

Firma:
FOXON s.r.o.-004
Liberec
Česká 615
463 12
Liberec

Kontaktní osoba:
Barbora Kubánková
tel:
e-mail: jsemtoja@foxon.cz

Místo práce: Liberec

Nástup od: 14.09.2018