Podrobnější hledání

Nabídka práce - REFERENT PŘÍPRAVY ZAKÁZEK - Most

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

REFERENT PŘÍPRAVY ZAKÁZEK

Požadujeme:

- praxi u zakázek na zemní práce (zakládání stavby)

- řidičské oprávnění skupiny B

- znalost čtení technické dokumentace

Náplň práce - technik přípravy zakázek:

- zpracovává cenové nabídky a kontroluje kompletnost dokumentace svěřených zakázek

- vytváří položkové rozpočty dle zadané stavební dokumentace

- zpracovává podklady k předání zakázek k realizaci

- analyzuje rizika zakázky

- pracuje s PC

- vyhodnocuje objemově i cenově fakturaci výkonů i materiálu

- kontroluje průběh realizace svěřených zakázek

- kontroluje technické dokumentace

- plní uložené úkoly nadřízeným zaměstnancem, které odpovídají sjednanému druhu práce

- apod.

V případě oboustranné spokojenosti (zaměstnanec x zaměstnavatel) možnost převodu na pracovní poměr na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: prémie, 13. plat, 25 dní dovolené, penzijní připojištění, připojištění za odpovědnost zaměstnanců, závodní stravování, záruky výhod uzavřené kolektivní smlouvy, zaměstnavatel s 20. letou praxí

HLÁSIT SE: Jeníčková Barbora Ing., tel.: 478 005 117, e-mail: b.jenickova@dts-as.cz, osobně po telefonické domluvě

Místo práce: Most

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: