Podrobnější hledání

Nabídka práce - Technik výrobní linky - Letovice

Volné místo v oboru Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Popis:

Pracovní poměr na neurčitou.

Zajímá tě technika, a jak stroje fungují? Chceš najít atraktivní a perspektivní práci?

Pak hledáme právě tebe!

Hledáme šikovné pracovníky na rozšíření týmu v našem výrobním závodě v Letovicích.

Náplň práce:

Seřizování a příprava strojů ve výrobě dle aktuálních zakázek

Manipulace s výrobním materiálem a vyrobenými polotovary

Obsluha a kontrola jednotlivých výrobních zařízení

Nástup možný IHNED! Vhodné pro absolventy!

Požadujeme:

vyučení v textilním /chemickém/ strojírenském nebo elektro oboru

aktivní zájem a schopnost samostatné práce

odpovědnost, zručnost, preciznost

vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

práci na plný pracovní úvazek

finanční bonusy k životním i pracovním jubileím

stravenky

pět týdnů dovolené

precizní zaškolení

možnost kariérního růstu

nástupní plat až 17 000 Kč

V případě zájmu nás kontaktujte osobně v sídle naší společnosti:

Tylex Letovice a.s. , Brněnská 20/3, 679 61 Letovice,

emailem: pstrakova@tylex.cz , nebo telefonicky na tel.: 516 801 204

Firma:
Tylex Letovice, akciová společnost
Letovice
Brněnská 20
679 61
Letovice

Kontaktní osoba:
Pavlína Straková
tel: +420 516 801 204
e-mail: pstrakova@tylex.cz

Místo práce: Letovice

Nástup od: 17.09.2018