Podrobnější hledání

Nabídka práce - Učitel/ka 1. stupně ZŠ - Holetín

Volné místo v oboru Zástupce ředitele speciální školy s 1. stupněm

Popis:

Místo výkonu práce: Horní Holetín 178.

Úvazek 0,136, celkem 3 vyučovací hodiny PRVOUKY týdně dle rozvrhu hodin (denně max. 1 vyučovací hodina), zkušební doba 2 měsíce.

NÁPLŇ PRÁCE: práce s odděleními malotřídní školy (2-3 spojené ročníky v jedné třídě), POŽADUJEME: výbornou znalost práce s PC - software SMART Notebook, interaktivní tabule, vizualizer, mikroskop, práce s redakčním systémem školy (zveřejňování fotografií a aktualit), vzdělání podle § 3 a § 7 zákona 563/2004 Sb. (zákon o pedagogických pracovnících) v platném znění.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou nebo přímo na adrese školy. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Firma:
Základní škola a mateřská škola Holetín
Holetín
178
539 71
Holetín

Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Nováková
tel: +420 739 455 237
e-mail: skola.holetin@gmail.com

Místo práce: Holetín

Nástup od: 01.10.2018