Podrobnější hledání

Nabídka práce - ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - Bedihošť

Volné místo v oboru Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Nástup možný ihned. I ABSOLVENTI. Osobní kontakt pouze po tel. domluvě pan Hnízdil tel.: 605 248 001.

Požadavky: ŘP sk. C výhodou - zaměstnavatel zajistí, praxe v oboru výhodou, profesní průkaz (příp. zaměstnavatel zajistí), loajalita, samostatnost.

Náplň práce: rozvoz zboží po ČR do 21 palet skříňovým vozidlem s plošinou.

Nabízíme: nástupní mzda 20 000 Kč + podíly na hospodářském výsledku, pracovní doba pružná Po-Pá, volné víkendy, každodenní návraty.

Pracoviště: Prostějovská 20, Bedihošť a celá ČR dle zakázek

Pružná pracovní doba

Firma:
Jaromír Hnízdil.
Bedihošť
Prostějovská 20
798 21
Bedihošť

Kontaktní osoba:
Jaromír Hnízdil
tel: +420 605 248 001

Místo práce: Bedihošť

Nástup od: 01.05.2019