Podrobnější hledání

Nabídka práce - Svářeč/ka - Chvaletice

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Místo výkonu práce Chvaletice.

Nástup možný IHNED.

Náplň práce: sestavování a svařování ocelových dílů dle výkresové dokumentace

Požadujeme:

- znalost technických výkresů a následné sestavování ocelových dílů,

- znalost svařování, chuť pracovat, samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem. Nové zaměstnance odborně zaškolíme.

Nabízíme: zajímavou práci v zavedené strojírenské firmě, osobní rozvoj, odpovídající mzdový růst

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc.

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Místo práce: Chvaletice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: