Nabídka práce - Specialista finančních produktů Českomoravské stavební spořitelny, a.s. - Karlovy Vary

Volné místo v oboru Bankovní makléři

Popis:

poznámka:

CO VÁS ČEKÁ:

- činnost, která má opravdu smysl a každý den vás nové zkušenosti posunou dál

- schůzky s klienty a řešení jejich finančních potřeb

- plánování kalendáře – skloubit pracovní i osobní aktivity necháme na vás

- prohlubování znalostí v oblasti financí, prodejních a komunikačních dovedností

- široká produktová nabídka: stavební spoření, doplňkové penzijní spoření, půjčky ze stavebního spoření, hypoteční úvěry, životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti, rizikové životní pojištění, běžné účty…

CO OČEKÁVÁME MY:

- baví vás povídat si s lidmi osobně i po telefonu

- máte dobrý pocit, když můžete druhým pomoci

- máte vlastní nápady, které také dotáhnete do konce

- máte maturitu a čistý trestní rejstřík

NA OPLÁTKU NABÍZÍME:

- veškerá školení zdarma

- již existující klientský kmen do vaší správy

- prodejní materiály a silnou podporu obchodních týmů

- příležitost zajímavých výdělků, na období prvních 3 měsíců min. 28.000 Kč / měsíc

- svobodu v organizaci času a práce

- možnost profesního růstu a osobního rozvoje

Pružná pracovní doba

Firma:
Petr Datinský - 001
Karlovy Vary
Majakovského 707
360 05

Kontaktní osoba:
Petr Datinský
tel: +420 604 849 810
e-mail: petr.datinsky@cmss-oz.cz

Místo práce: Karlovy Vary

Nástup od: 01.11.2018