Podrobnější hledání

Nabídka práce - IT system administrátor - Šumperk

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

•základní činností je zajištění uživatelské podpory zejména obchodních procesů

•zahrnuje propojení a administraci business aplikací (CRM Dynamics, Sharepoint, Qlikview, SQL a další)

•obsahuje konfiguraci a administraci cloudových služeb

•bude spočívat v administraci počítačů.

POŽADAVKY NA VÁS

•VŠ popř. SŠ vzdělání v oblasti informačních technologií

•znalost operačních systémů Windows (desktopových i serverových)

•znalost Office 365, SQL, CRM Dynamics, Power BI, Azure výhodou

•znalost počítačových sítí také výhodou

•znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

•schopnost samostatné práce, flexibilita

•ochota spolupracovat, cestovat a vzdělávat se.

NABÍZÍME VÁM

•možnost se samostatně realizovat a prodat svou práci ve stabilní, prosperující nadnárodní společnosti

•kontakty a spolupráci se zahraničními kolegy

•technické vybavení a zaškolení

•vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami

•možnost využití profesních vědomostí, odborný rozvoj a kariérní růst

•mzdové ohodnocení a benefity v souladu s podnikovými pravidly.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE

•Šumperk.

MOŽNÝ NÁSTUP

•ihned, případně dle vzájemné domluvy.

PRACOVNÍ SMLOUVA

•na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Místo práce: Šumperk

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: