Podrobnější hledání

Nabídka práce - Manažer/ka jakosti a kvality - Jevíčko

Volné místo v oboru Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku

NÁPLŇ PRÁCE: sledování jakosti, kompletní vedení dokumentace HACCP, zajištění certifikace IFS

POŽADAVKY: veterinární nebo potravinářské vzdělání, řidičský průkaz sk. B, dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, morální bezúhonnost, znalost práce na PC, zdravotní průkaz

NABÍZÍME: PP na dobu určitou, služební telefon, podnikové benefity

KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Firma:
RABBIT Trhový Štěpánov a.s. - Jevíčko
Jevíčko
Biskupická 776
569 43
Jevíčko

Kontaktní osoba:
Daniel Lusk
tel: +420 728 371 658
e-mail: lusk@rabbit.cz

Místo práce: Jevíčko

Nástup od: 01.12.2018