Nabídka práce - Delphi Junior programátor (Programátoři počítačových aplikací) - Čebín

Volné místo v oboru Programátoři počítačových aplikací

Popis:

První kontakt: e-mailem

Úspěšná softwarová společnost hledá pracovníka/ci na pozici "Programátor". Požadavky na uchazeče:

Náplň práce:

o migrace dat a práce z daty na úrovni SQL

o tvorba zákaznických reportů

o tvorba zákaznických importů z externích systémů

o komunikace se zákazníkem

Požadujeme:

o SŠ/VŠ vzdělání

o nutná znalost SQL - (MS SQL Server 2008 a vyšší, ORACLE) - tvorba SQL skriptů, uložených procedur

o znalost Delphi 5 a Delphi XE 10.1 Berlin přístup k datům za pomoci ADO a FireDac

o znalosti vývoje databázových systémů

o výhodou znalost DevExpress komponent pro Delphi

o výhodou zkušenosti s vytvářením tiskových reportů za pomoci QuickReport

o AJ pasivně - manuály

PROFESNÍ ŽIVOTOPIS ZASÍLEJTE NA: obchod@m-pro.cz

Místo výkonu práce: Čebín 80, 664 23 Čebín

Firma:
M - PRO spol. s r. o. - 01
Čebín
80
664 23
Čebín

Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Kubát
tel: obchod@m-pro.cz

Místo práce: Čebín

Nástup od: 15.10.2018