Nabídka práce - Visual Studio senior programátor (Programátoři počítačových aplikací) - Čebín

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

První kontakt: e-mailem

Úspěšná softwarová společnost hledá pracovníka/ci na pozici "Programátor". Požadavky na uchazeče:

Náplň práce:

o vývoj a údržba webových aplikací - modulů na HR systémem

o vývoj mobilních aplikací

o napojování systému na webové služby

o testování a ladění aplikace

o komunikace se zákazníkem - analýza a návrh řešení zákaznických úprav

Požadujeme:

o VŠ vzdělání

o zkušenosti s vývojovém informačních systému a databázových systémů

o nutná znalost C#, ASP.NET, MS Visual Studio 2010 a vyšší, JavaScript, CSS, HTML

o nutná znalost SQL - MS SQL Server 2008 a vyšší, ORACLE (PL/SQL Developer)

o výhodou zkušenosti s tvorbou mobilních aplikací ve MS Visual Studio

o výhodou znalost DevExpress komponent pro MS Visual Studio

o AJ pasivně - manuály

PROFESNÍ ŽIVOTOPIS ZASÍLEJTE NA: obchod@m-pro.cz

Místo výkonu práce: Čebín 80, 664 23 Čebín

Místo práce: Čebín

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: