Podrobnější hledání

Nabídka práce - Vedoucí personálního oddělení soudu - Brno

Toto volné místo již není aktuální.

Strukturovaný životopis s přehledným popisem dosavadní praxe a motivační dopis zasílejte na adresu: prace@nssoud.cz , a to do 29. 10. 2018. Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo tuto lhůtu zkrátit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. U výběrového řízení budou testovány dovednosti uchazečů.

Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici.

Nejvyšší správní soud hledá kandidáty/kandidátky na pozici

Vedoucí personálního oddělení soudu

Požadavky:

" vysokoškolské vzdělání

" praktická znalost pracovně právní legislativy podmínkou

" praxe na obdobné vedoucí pozici (justice výhodou)

" orientace v oblasti mzdového účetnictví

" výborná znalost práce na PC (Excel a Word) a českého jazyka podmínkou

" korektní a vstřícné chování i vystupování

" výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Náplň práce:

" jedná jménem soudu v personálních věcech zaměstnanců soudu s výjimkou věcí vyhrazených předsedovi soudu

" zpracovává koncepce, programy a plány personálního a sociálního rozvoje, včetně podkladů pro systemizovaný počet zaměstnanců, a komplexní péče o zaměstnance, včetně vzdělávání a výchovy

" vypracovává návrh rozpočtu mzdových prostředků, hodnotí a kontroluje jeho plnění, zpracovává vnitřní platové předpisy

" zpracovává statistické přehledy, vnitřní platové předpisy a kontroluje jejich dodržování

" práce s interním informačním systémem NSS

" zodpovídá za mzdové účetnictví soudu

" rozborová a statistická činnost

Nabízíme:

" Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí

" Místo výkonu práce v centru Brna

" Benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky, pružná pr. doba)

" Termín nástupu dohodou (ideálně ihned)

Jedná se o pracovní poměr založený jmenováním do funkce, s výkonem práce v sídle Nejvyššího správního soudu na Moravském nám. 6, Brno.

Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Platové ohodnocení se řídí nařízením o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Místo práce: Brno

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: