Podrobnější hledání

Nabídka práce - MARKETING ASSISTANT - Čerčany

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti marketingu

Popis:

Pracoviště Městečko

NÁPLŇ PRÁCE:

- Zodpovědnost za řízení svěřeného projektu, toku informací a za řádné a včasné předání kvalitních podkladů,

- Zajištění operativních úkolů oddělení,

- Přehled nad marketingovým plánem a plněním marketingových aktivit,

- Podpora při realizaci marketingových projektů,

- Komunikace s marketingovými odděleními obchodních center,

- Spolupráce při prezentaci značky na eventech i příp. organizační zajištění akcí (vlastní akce, tiskové konference, veletrhy, spoluúčast na partnerských akcí, prezentace v obchodních centrech), zajištění výstupů z akcí (fotografie, články, atd.),

- Spolupráce s dodavateli,

- Administrace webových stránek,

- Správa věrnostního programu, komunikace se zákazníkem, infolinka,

- Copywrighting, korektury, kontroly obsahu,

POŽADUJEME:

- Pečlivost a spolehlivost, systematičnost, samostatnost,

- Reprezentativní a příjemné vystupování, komunikační a prezentační dovednosti,

- Znalost MS Office (Excel, PowerPoint), výhodou znalost grafického programu (Photoshop, Indesign)

- Angličtina na dobré úrovni (slovem i písmem, aktivní komunikace), němčina výhodou,

- Řidičský průkaz B,

- Nástup dle dohody.

NABÍZÍME:

- Pracovní místo v klidném prostředí Městečko - Čerčany Nespeky (okres Benešov),

- "Cool Brand" a příjemné pracovní prostředí,

- Možnost vlastního profesního růstu,

- Sleva na firemní výrobky,

- Zajímavé platové ohodnocen. První kontakt e-mailem.

Firma:
LP Komfort s.r.o. - Bushman Městečko
Čerčany
Mračská 75
257 22
Čerčany

Kontaktní osoba:
Pavel Pecka
tel: +420 736 600 235
e-mail: Pavel.Pecka@bushman.cz

Místo práce: Čerčany

Nástup od: 11.10.2018