Podrobnější hledání

Nabídka práce - Pracovník/ce v oblasti marketingu - Vsetín

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti marketingu

Popis:

PRACOVNÍK/CE V OBLASTI MARKETINGU

Nástup možný ihned

POŽADUJEME: Základní znalost grafických programů - adobe photoshop, základní znalost AJ

NÁPLŇ PRÁCE: Tvorba propagačních materiálů, práce s e-shopem přes náš vnitřní program, zařizování marketingových akcí během roku - výstavy, dny s klienty - focení, úprava obrázků.

NABÍZÍME: Možnost práce na zkrácený úvazek PO-PÁ 8:00 - 14:30, nebo plný úvazek 7:00-15:30

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:30 hod na čísle 571 438 244 nebo e-mailem: svissk@svistrade.com

Firma:
S.V.I.S. Trade a.s. 04
Vsetín
4. května 2154
755 01
Vsetín

Kontaktní osoba:
Pavla Slavíková
tel: +420 571 438 244
e-mail: svissk@svistrade.com

Místo práce: Vsetín

Nástup od: 15.10.2018