Nabídka práce - Specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci - Praha

Volné místo v oboru Specialisté v testování softwaru a příbuzní pracovníci

Popis:

místo výkonu práce: náměstí Junkových č.p. 2808/2,

Stodůlky, 155 00 Praha 515

kontakt: Hájková Adriana, e-mail: adriana.hajkova@ibs-sro.com

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci (Quality Assurance Automation Engineer)

Náplň práce zahrnuje následující:

- automatizované testování aplikací

- programování testovacích frameworků

- vyhodnocování a analýza testů

Požadavky: dokončené VŠ vzdělání (min. Bc.) v oboru informačních technologií nebo příbuzném oboru, angličtina a ruština na vysoké profesní úrovni. Znalost MS Office a aplikací Jira, Confluence, Intellij Idea, Selenium WebDriver, Continuous integration / Continuous deployment - BitBucket, Jenkins, SQL a databází, programování v jazycích JAVA, C# a C++, výborné analytické, komunikační a organizační zkušenosti, samostatnost a schopnost práce v týmu. ZNalost agilních metodologií dodávání softwaru - Scrum.

Firma:
Vodafone Czech Republic a.s.
Praha
náměstí Junkových 2808
155 00
Praha

Kontaktní osoba:
Adriana Hájková
tel:
e-mail: adriana.hajkova@ibs-sro.com

Místo práce: Praha

Nástup od: 01.12.2018