Nabídka práce - úředník - referent/ka účetního úseku - Domažlice

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti účetnictví

Pracovní náplň: komplexní a ucelené účtování v rámci okruhu účetnictví, zajišťování fakturace úseku. Příprava a zpracování údajů a provádění dalších úkonů k výpočtu výše platu, náhrad platu, případně další plnění, dávek nemocenského pojištění, k zajišťování srážek z platu, ke zjišťování výpočtu a odvodu daně z příjmu, pojistného. Provádění registračních a oznamovacích

činností a vztahů týkajících se zaměstnanců organizace. Výpočet výše platu, zajišťování výplaty. Zúčtování platu, náhrad platu a další plnění, výpočet a provádění srážek z platu, zajišťování agendy daně z příjmu ze závislé činnosti, pojistného.

Požadavky: vyšší odborné nebo střední vzdělání s maturitou ekonomického zaměření, znalost zákona č. 563/1991 Sb.,o účetnictví a zákona a zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, dobrá uživatelská znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.

Uchazeč podá písemnou přihlášku s těmito náležitostmi:

-jméno, příjmení uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo tvalého pobytu.

-číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana.

-datum a podpis uchazeče

K přihlášce je nutno přiložit: strukturovaný životopis s výpisem dosavadních zaměstnání a odborných znalostí týkajících se administrativních a účetnických znalostí. výpis z evidence Rejstřík trestů ne starší 3 měsíce, úředně ověřenou kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání, písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.

Odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - platová třída 9, platový stupeň podle započitatelné odborné praxe, po zkušební době osobní příplatek.

Přihlášku s požadovanými doklady uchazeči zašlou nejpozději do 12.11.2018 v uzavřené obálce

označené "NEOTVÍRAT - VŘ" na adresu Městské centrum sociálně rehabilitačních služeb - domov pro seniory, Baldovská 638, 344 01 Domažlice.

Městské centrum sociálně rehabilitačních služeb - domov pro seniory.
Domažlice
Baldovská 638
344 01
Domažlice

Kontaktní osoba:
Petra Vařechová
tel: +420 379 725 853

Místo práce: Domažlice

Nástup od: 01.01.2019