Podrobnější hledání

Nabídka práce - Slévárenský/á dělník/ce - Ostrava

Volné místo v oboru Formíři a jádraři ve slévárnách

Popis:

ZamK

Pracoviště: Halasová 2904/1, Ostrava - Vítkovice, 703 00

Kontakt: osobně po předchozí dohodě na adrese pracoviště

Požadujeme: praxe půl roku, vyučení v oboru výhodou, výhodou vazačský průkaz.

Náplň práce: vybíjení odlitků a forem, manipulace s odlitky v rámech. Aplikace nátěru na písková jádra pro výrobu odlitků, příprava nátěru jader. Doplňování surovin nezbytných k výrobě forem. Rizika zaměřená na hluk, prach, vibrace, furfural. Vázání a převoz břemen. Práce na směny (ranní: 06:00 - 14:00 hod., odpolední: 14:00 - 22:00 hod., noční: 22.00 - 06:00 hod.).

Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc, závodní stravování, 7,5hod. pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění, bezúročné půjčky zaměstnancům

Třísměnný provoz

Firma:
Vítkovické slévárny, spol. s r.o.
Ostrava
Halasova 2904
703 00
Ostrava

Kontaktní osoba:
Mgr. Kateřina Bráblíková
tel: +420 595 952 423
e-mail: brablikova@vitkovickeslevarny.cz

Místo práce: Ostrava

Nástup od: 01.12.2018