Nabídka práce - MANAŽER/-KA KONTINUÁLNÍHO ZLEPŠOVÁNÍ / CONTINUOUS IMPROVEMENT MANAGER - Opava

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti racionalizace výroby a investic

*KO: Ing. Eva Chudybová, e-mail: eva.chudybova@akzonobel.com

VŠ, prokazatelné zkušenosti z oblasti Lean manufacturing & Six Sigma, certifikovaný Green Belt dle L6S, zkušenosti s řízením projektů metodologií DMAIC, znalost použití nástrojů řízení kvality, výborné komunikační schopnosti & dovednost řídit a koordinovat projektový tým, ochota překonávat stereotypy, otevřenost a chuť k dalšímu vzdělávání a růstu, chování s důrazem na bezpečnost a kvalitu.

Pracoviště Opava - Komárov, nástup 1.12.2018

Náplň práce: Systematicky vyhledávat příležitosti ke zlepšení v oblastech Produktivity & Kvality & Nákladů, vést a koordinovat zlepšovatelské projekty dle DMAIC metodologie, strukturovaně řešit problémy & analyzovat kořenové příčiny a stanovit efektivní nápravná opatření, spolupracovat na zlepšovacích projektech v oblasti strojního výrobního zařízení

Nabízíme: Perspektivní práci ve stabilní a neustále se rozvíjející mezinárodní společnosti, možnosti dalšího profesního vzdělávání, atraktivní ohodnocení a další zaměstnanecké benefity, pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU po úspěšném zapracování.

Pružná pracovní doba

Firma:
Akzo Nobel Coatings CZ, a.s., provoz II.
Opava
Podvihovská 376
747 70
Opava

Kontaktní osoba:
Ing. Eva Chudybová
tel: +420 553 692 123
e-mail: eva.chudybova@akzonobel.com

Místo práce: Opava

Nástup od: 02.01.2019