Podrobnější hledání

Nabídka práce - POMOCNÝ DĚLNÍK DO VÝROBY - Lanškroun

Volné místo v oboru Pomocní dělníci ve výrobě

Místo výkonu práce: Lidická č.p. 107, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Požadujeme:

- dobrou fyzickou kondici (vzhledem k hmotnosti břemen je pozice vhodná spíše pro muže)

- vhodné i pro absolventy

- časovou flexibilitu

- spolehlivost, důslednost, pečlivost a odpovědný přístup

- samostatnost a aktivní přístup

- loajalitu a pozitivní přístup k práci

- čistý trestní rejstřík

- vyučení v technickém nebo papírenském oboru výhodou

Nabízíme

- platové ohodnocení závislé na plnění svých povinností

- hlavní pracovní poměr

- jednosměnný provoz

- týden zdravotní dovolené navíc

- příspěvek na obědy

- příspěvek na životní či penzijní pojištění

Pracovní náplň

- pomocné práce v kartonážní výrobě

- manipulace s materiálem a výrobky

Pokud splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o námi nabízené pracovní místo, zašlete nám prosím svůj životopis na email uvedený v kontaktech. Pokud máte jakékoli dotazy, zasílejte je taktéž na níže uvedený email.

Výběrové řízení je více-kolové. V prvním kole dochází k výběru potenciálních kandidátů pouze na základě zaslaného životopisu. Vybraní kandidáti budou posléze osloveni pro účast na osobní schůzce. V případě většího počtu silných kandidátů bude realizováno více kol pohovorů.

Společnost si vyhrazuje právo nevybrat žádného kandidáta příp. výběrové řízení kdykoli zrušit.

Více informací naleznete na www stránkách: http://www.amma.cz/informace/volna-pracovni-mista/

První kontakt pouze emailem. Životopisy zasílejte na email prace@amma.cz..

Firma:
AMMA PROGRESS s.r.o.
Lanškroun
Lidická 107
563 01
Lanškroun

Kontaktní osoba:
Luboš Minář
tel: +420 777 313 914
e-mail: prace@amma.cz

Místo práce: Lanškroun

Nástup od: 10.12.2018