Nabídka práce - Řidič/ka nákladního vozidla , tahačů a speciálních vozidel - Ústí nad Labem

Volné místo v oboru Řidiči tahačů

Popis:

Místo výkonu práce: Na Luhách č.p. 1254/5,, Ústí nad Labem.

Náplň práce: mezinárodní kamionová doprava.

Požadujeme: základní vzdělání, ŘP skup. C,E.

Nabízíme: mzdu 17 000 - 45 000,- Kč., rozmezí mzdy je uváděno včetně stravného, možnost dalších odměn, měsíční stravné - diety, všední dny bez výkendových jízd v minimální výši 840,- EU, firemní tarify mob. operátora, důchodové připojištění, firemní oblečení, servis vozidel zajištěn smluvními partnery.

Kontakt: hlásit se osobně nebo telefonicky.

Turnusové služby

Firma:
KAREKA, spol. s r.o.
Ústí nad Labem
Na Luhách 1254
400 01

Kontaktní osoba:
Gabriela Pokorná
tel: +420 724 269 391
e-mail: gabriela.pokorna@kareka.cz

Místo práce: Ústí nad Labem

Nástup od: 01.11.2019