Podrobnější hledání

Nabídka práce - Oblastní manažer - Náchod

Volné místo v oboru Finanční poradci specialisté

Popis:

KONTAKT :Stanislava Mročková

tel.kontakt: 605008493

Oblastní manažer

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu na pozici oblastní manažer/ka.

Náplň práce:

- realizace smluvených schůzek s klienty, které zajišťuje centrála společnosti

- spolupráce s analytickým oddělením

- nastavení optimálního portfolia klienta,

- školení poradců pro rodinné finance

- zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny

Požadujeme:

- manažerské schopnosti

- výborné komunikační dovednosti

- vnitřní motivaci na sobě pracovat

- obchodní dovednosti

- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání – maturita

- licence PPZ od ČNB výhodou

- bezúhonnost

- ŘP skupiny B

- pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

- práci ve společnosti se silným kapitálem

- klientelu zajištěnou callcentrem společnosti - vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu

- nadprůměrné ohodnocení + odměny ze svěřeného týmu

- zázemí centrální kanceláře

- školení od producentů

- velký potenciál kariérního růstu

V případě zájmu se do výběrového řízení prihlaště na http://www.karierafi.cz a nebo zašlete svůj životopis na e-mail: personal.oddeleni.hk@financni-institut.cz

Stanislava Mročková

Pružná pracovní doba

Firma:
Finanční Institut - Palachova
Náchod
Palachova 1741
547 01
Náchod

Kontaktní osoba:

tel:

Místo práce: Náchod

Nástup od: 01.09.2019