Nabídka práce - Teamleader call centra ATODA Telemarketing - České Budějovice

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Popis:

Náplň práce

S týmem prodejců budeš procházet cestou, která povede k plnění cílů prodeje produktů a služeb a to od A až do Z.

Jaký bys měl být?

- Máš zkušenosti s vedením prodejců v Call centru.

- Jsi obchodník duší i tělem.

- Rozumíš si s počítačem – MS Office.

Co ti nabízíme?

- Dobrodružnou práci s posádkou, která potřebuje svého kapitána.

- Už jsi někdy v zaměstnání dostával nanuky, pizzy, ovoce nebo třeba i koblihu? U nás je to běžné.

- Práci v krásném pracovním prostředí call centra ATODA, které se nachází v Administrativní centru PIANO.

- Získáš zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé okolí.

- Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30), víkendy a svátky volno.

Pokud tě naše nabídka zaujala, pošli nám tvůj životopis na email nabory@atoda.cz, nebo nám rovnou zavolej na 380 900 122.

Firma:
ATODA Telemarketing, spol. s r.o. - Lidická ul.
České Budějovice
Lidická tř. 2331
370 01

Kontaktní osoba:
Nicola Plánská
tel: +420 380 900 122
e-mail: nabory@atoda.cz

Místo práce: České Budějovice

Nástup od: 01.04.2019