Podrobnější hledání

Nabídka práce - MANIPULANT - SKLADNÍK - Liberec

Volné místo v oboru Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Popis:

Náplň práce:

- zajišťuje materiálový tok produktů

- plnění právních požadavků a požadavků interní dokumentace a systémů řízení v oblasti ISO, QMS, ekologie, BOZP, PO

- plnění dalších pokynů nadřízeného pracovníka

Požadujeme:

- znalost požadované práce

- platné osvědčení VZV

- ŘP sk. B

- fyzická zdatnost - těžší břemena

- výhodou vazačské zkoušky

- schopnost pracovat v týmu

- dobré vystupovaní, respekt a pracovitost

- znalost procesů výroby, manipulace a jejich dodržování

- zodpovědnost, spolehlivost

- připravenost pracovat na směny nebo dle požadavku zaměstnavatele

- schopnost vzdělávat se

- flexibilita.

Nabízíme:

- možnost seberealizace a profesního růstu

- perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím

- zajímavé finanční ohodnocení

Informace:

Mgr. Zuzana Popovičová: 774 287 533, 482 710 520

e-mail: Zuzana.Popovicova@buschvyroba.cz

Dvousměnný provoz

Firma:
BUSCH VÝROBA CZ s.r.o.-001
Liberec
Svárovská 620
460 01
Liberec

Kontaktní osoba:
Bc. Lucie Sehnoutková
tel: +420 778 775 852
e-mail: lucie.sehnoutkova@buschvyroba.cz

Místo práce: Liberec

Nástup od: 29.07.2019