Nabídka práce - Pracovník oddělení simulace/Simulant junior - Olomouc

Volné místo v oboru Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Popis:

Pracoviště: tř. Svobody č.p. 596/21, Olomouc.

Firma s více jak 25 letou zkušeností v konstrukci automatizovaných zařízení pro automobilový průmysl v oblasti stavba karoserií - s více než 90 inženýry se sídlem v centru Olomouce zaměstná pracovníky do oddělení konstrukce.

Simulant junior

Náplň práce:

- Simulace robotických operací spojování karoserie v automobilovém průmyslu

- Stavba robotické buňky v programu Process Simulate

- Kinematika přípravků dle funkčních plánů a prozkoušení v robotické buňce

- Dokumentace

Požadavky:

- SŠ / VŠ obor strojírenství

- Zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost

- Komunikativní znalost německého a anglického jazyka výhodou

- Znalost MS Office

- Znalost Catia V5 a Process Simulate výhodou

- Praxe v online programování robotů výhodou

Nabízíme:

- Zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu

- Práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie

- Moderní pracovní prostředí

- Účast na zahraničních projektech

- Zaměstnanecký systém benefitů (mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, finanční bonusy za projekt, jazykové kurzy, sick-days,…)

Své životopisy nejlépe s fotografií posílejte POUZE na emailovou adresu personalabteilung@cad-engineering.

Firma:
CAD engineering s.r.o. - prac. Olomouc
Olomouc
tř. Svobody 596
779 00
Olomouc

Kontaktní osoba:
Radomil Galášová
tel: +420 585 229 476
e-mail: personalabteilung@cad-engineering.cz

Místo práce: Olomouc

Nástup od: 15.06.2019