Podrobnější hledání

Nabídka práce - Procesní plánař/-ka junior - Olomouc

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Pracoviště: tř. Svobody č.p. 596/21, Olomouc.

Firma CAD engineering s.r.o., s 25 letou zkušeností v oblasti konstrukce, simulace a plánování výrobních svařovacích linek v automobilním průmyslu, hledá zkušené pracovníky na pozici

Procesní plánař/-ka junior

Náplň práce:

- Zpracování konceptů a plánování výrobních procesů pro linky na stavbu karoserií

- Tvorba layoutu, časových analýz a ergonomie operátora

- Plány bodového svařování, lepicí plány, spojovací plány, svorníkové plány, nýtové plány

- Měřicí plány, plány vymezovacích podložek, zaměřovací plány přípravků a robotů

- Funkční plány, časové diagramy

- Pneumatické plány, plány chladicí kapaliny

- Podpora konstrukce (výrobní dokumentace)

Požadavky:

- SŠ / VŠ – technické vzdělání strojního zaměření podmínkou

- Znalost a orientace v technické výkresové dokumentaci

- Znalost SW Catia V5, Process Designer, Microstation výhodou (není podmínkou - možnost zaškolení)

- Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

- Zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu

- Možnost karierního postupu

- Práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie

- Moderní pracovní prostředí

- Zaměstnanecký systém benefitů

- Vynikající finanční ohodnocení (dohodou na osobním pohovoru)

První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Místo práce: Olomouc

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: