Podrobnější hledání

Nabídka práce - KONSTRUKTÉR LISOVACÍCH NÁSTROJŮ - Písek

Volné místo v oboru Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Popis:

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ technické vzdělání (strojírenství)

- Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou

- Znalost konstrukce procesu postupových lisovacích nástrojů

- Znalost programu Solid Works a CATIA

- Základy AJ

Náplň práce:

- Konstrukce lisovacích nástrojů

- Příprava výkresové dokumentace pro výrobu

- Změna 2D a 3D dokumentace

- Optimalizace projektů

Nabízíme:

- Perspektivní a stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti

- Finanční ohodnocení odpovídající pracovní náplni a zkušenostem

- PP na dobu neurčitou

- Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, dovolenou, dětské tábory, měsíční a roční prémie, penzijní a životní pojištění, atd.)

- Smlouva na dobu určitou (1 rok), následně možnost přechodu na dobu neurčitou.

PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU DOMLUVIT SCHŮZKU na dkupkova@smomcz.eu

Pružná pracovní doba

Firma:
SMOM CZ s.r.o.
Písek
Stanislava Maliny 471
397 01
Písek

Kontaktní osoba:
Dita Kupková
tel:
e-mail: dkupkova@smomcz.eu

Místo práce: Písek

Nástup od: 03.09.2019