Podrobnější hledání

Nabídka práce - Vývojáři (developer) - Praha

Volné místo v oboru Vývojáři softwaru

Popis:

Kontakt: emailem

Název pozice: Vývojáři (developer)

Popis pozice: Vývoj softwaru a odborného obsahu do vyvíjené platformy, kontrola kvality obsahu platformy (revize) a implementace platformy, testování, vytváření a revize technické dokumentace a metodik, další technické a administrativní činnosti při vývoji softwarového produktu.

Podmínky přijetí:

- min. 1 rok zkušenosti při vývoji software ve startupovém prostředí

- výborná znalsot angličitny na úrovni C1+, nelépe rodilý mluvčí

- zkušenosti při psaní technické dokumentace

Firma:
Engramo Project s.r.o.-Praha
Praha

Praha

Kontaktní osoba:
David Herman
tel:
e-mail: david.herman@engramo.com

Místo práce: Praha

Nástup od: 01.03.2019