Podrobnější hledání

Nabídka práce - Ostraha prodejen - Králíky

Volné místo v oboru Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

MÍSTO VÝKONU: Penny Market, Červenovodská č.p. 997, 561 69 Králíky

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu

- spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost

POŽADUJEME:

- věk nad 18 let

- příjemné vystupování

- trestní bezúhonnost

- praxe výhodou není však podmínkou

- certifikát strážného (možnost zprostředkování)

- vhodné i pro OZP (12-ti hodinové pracovní směny)

NABÍZÍME:

- zázemí ve stabilní společnosti

- kariérní růst

- odměny + příplatky za sobotu a neděli

PRO INFORMACI OHLEDNĚ PRACOVNÍHO MÍSTA VOLAT NA UVEDENÝ TELEFON.

NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ!

Turnusové služby

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště Penny Market Králíky
Králíky
Červenovodská 997
561 69
Králíky

Kontaktní osoba:
Pavla Liebertzová
tel: +420 606 333 112
e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz

Místo práce: Králíky

Nástup od: 01.09.2019