Podrobnější hledání

Nabídka práce - Vedoucí technologie - Uničov

Toto volné místo již není aktuální.

Pracoviště: Brníčko č. p. 1564, Uničov. Nástup možný ihned. Doba určitá na 6 měsíců.

Náplň práce:

- vedení týmu 5 technologů, vytváření technologických postupů dle výkresové dokumentace, technické poradenství, práce na PC - AutoCAD, AutoDesk, Inventor a IS Hélios.

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání technického směru v oboru strojírenství s maturitou, řidičský průkaz skupiny B, flexibilitu, operativnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost, zodpovědnost, chuť se vzdělávat.

Nabízíme:

- práci v perspektivní společnosti, motivační odměňovací systém, možnost osobního růstu, možnost smlouvy na dobu neurčitou

- týden dovolené navíc, dotované stravování

Své životopisy zasílejte POUZE na a.valuchova@inmase.cz

Místo práce: Uničov

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: