Podrobnější hledání

Nabídka práce - Provozní elektrikář - Senice na Hané

Volné místo v oboru Stavební a provozní elektrikáři

Pracoviště: Nádražní č.p. 212, Senice na Hané. Termín nástupu možný také dle dohody!

První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

Náplň práce:

- opravy a údržba elektrozařízení, strojů, rozvodů elektrické energie, rozvoden, trafostanice, osvětlení apod.

- instalační práce při stavebních úpravách ve společnosti

- řízení prací a provozu na elektrických zařízeních nn a vn v objektech

Požadujeme:

- vyučení v oboru elektro

- odborná způsobilost dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme:

- jednosměnný provoz - pouze ranní směna

- 5 týdnů dovolené

- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele

- penzijní připojištění

- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání

Firma:
PANAV, a.s.
Senice na Hané
Nádražní 212
783 45

Kontaktní osoba:
Ing. Helena Škobrtalová
tel: +420 585 808 625
e-mail: helena.skobrtalova@panav.cz

Místo práce: Senice na Hané

Nástup od: 01.10.2019