Podrobnější hledání

Nabídka práce - Stavbyvedoucí - Svitavy

Volné místo v oboru Hlavní stavbyvedoucí

NÁPLŇ PRÁCE: stavbyvedoucí pozemních nebo dopravních staveb (realizace staveb po celé ČR), příprava technologie, nákladového rozpočtu a HMG stavby, řízení stavebních prací, kontrola realizace, vedení stavebního deníku, příprava podkladů pro fakturaci, komunikace s dodavateli a investorem

POŽADAVKY: min. 3 roky praxe při realizaci pozemních nebo dopravních staveb, časová flexibilita, ŘP sk. B.

NABÍZÍME: služební automobil, odměny z realizovaných staveb, týden dovolené navíc, cestovné a další

KONTAKT: telefonicky (8:00 až 18:00), e-mailem

Turnusové služby

Firma:
REKOP s.r.o.
Svitavy
Průmyslová 1895
568 02
Svitavy

Kontaktní osoba:
Miroslav Krejsa
tel: +420 731 536 162
e-mail: miroslav.krejsa@re-kop.cz

Místo práce: Svitavy

Nástup od: 01.04.2019