Nabídka práce - Vedoucí odboru správy majetku a komunálních služeb - Tišnov

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v oblasti hospodaření s majetkem státu

První kontakt telefonicky nebo e-mailem, v případě zájmu je nutno přihlásit se do výběrového řízení.

Tajemnice Městského úřadu Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení funkce Vedoucí Odboru správy majetku a komunálních služeb.

Popis pracovní pozice:

Řízení, koordinace a usměrňování činností a procesů daného odboru (pozemková agenda, odpadové hospodářství, bytové a nebytové hospodářství, správa sportovišť města), odpovědnost za komunální oblast (údržba veřejné zeleně a místních komunikací, veřejné osvětlení, úklid města).

Požadavky:

VŠ vzdělání, technického nebo právního zaměření výhodou, znalost zákonů ve veřejné správě (zejména zákon č. 128/2000 Sb., o obcích; zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník; zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek), dobrá uživatelská znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B, morální bezúhonnost, organizační a řídící schopnosti podmínkou, komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost a časová flexibilita, důslednost.

Nástup dle dohody. Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10 - 11.

Zájemci se mohou přihlásit do 8.4.2019 písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 Tišnov, nebo písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 8.4.2019 - do 17:00 hod., a to v zalepené obálce s textem: "VŘ - vedoucí OSMKS - NEOTVÍRAT".

Další informace jsou na http://www.tisnov.cz/tajemnice-mestskeho-uradu-tisnov-vyhlasuje-vyberove-rizeni-pro-obsazeni-funkce-vedouci-odboru-spravy.

Firma:
Město Tišnov
Tišnov
nám. Míru 111
666 01
Tišnov

Kontaktní osoba:
Bc. Libuše Suchánková
tel: +420 549 439 718
e-mail: libuse.suchankova@tisnov.cz

Místo práce: Tišnov

Nástup od: 01.05.2019