Podrobnější hledání

Nabídka práce - Výrobě technický ředitel - Trutnov

Volné místo v oboru Řídící pracovníci v průmyslové výrobě

Popis:

VÝROBNĚ TECHNICKÝ ŘEDITEL

Popis pracovní pozice:

•řízení 2 výrobních provozoven KASPER KOVO v Trutnově včetně podpůrných úseků - technické přípravy výroby apod.

•výroba je zaměřena na výrobku tlakových nádob a zakázkovou výrobu kompletních výrobků z plechu

•většina produkce směřuje do zahraničí, proto je nutná flexibila z hlediska služebních cest a jednání se zákazníky a k tomu odpovídající jazykové vybavení a vystupování

•pracovní pozice je přímo podřízena jednateli společnosti

Požadujeme:

•VŠ/VOŠ vzdělání strojírenského směru

•praxi ve strojírenství minimálně 3 roky, zkušenosti z oblasti svařování plechu vítány

•praxi s řízením většího pracovního kolektivu

•řídicí schopnosti - řízení úseků o cca 250 zaměstnancích

•flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

•dobré organizační a komunikační schopnosti

•znalost AJ podmínkou

•znalosti LEAN technik výhodou

Nabízíme:

•dlouhodobou perspektivu uplatnění ve strojírenské firmě s exportním zaměřením

•nadstandartní mzdu + roční bonusy dle plnění stanovených ukazatelů

•odborný růst

•služební automobil, notebook, mobilní telefon

•nástup možný ihned nebo dle dohody

a spoustu dalších firemních benefitů ...

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis

na níže uvedenou adresu:

Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer,

KASPER KOVO s. r. o., Žitná 476, 541 03 Trutnov

TEL.: +420 499 827 163

MOB.: +420 731 192 923

MAIL: d.papikova@kasperkovo.cz

WEB: www.kasperkovo.cz | kasperg

Firma:
KASPER KOVO s.r.o.
Trutnov
Žitná 476
541 03
Trutnov

Kontaktní osoba:
Mgr.Bc. Dagmar Papíková
tel: +420 499 827 163,731 192 923
e-mail: d.papikova@kasperkovo.cz

Místo práce: Trutnov

Nástup od: 01.04.2019