Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Strážník Městské policie Tišnov - Tišnov

zpět na přehled »

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

První kontakt telefonicky nebo e-mailem za účelem získání informací, v případě zájmu o pozici nutno podat přihlášku do výběrového řízení.

Starosta města Tišnov vyhlašuje výběrové řízení pro obsazení pozice Strážník Městské policie Tišnov.

Uchazeč musí splňovat předpoklady dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii, ve znění pozdějších předpisů: státní občanství ČR, středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, zdravotní způsobilost k výkonu oprávnění a povinností strážníka dle zákona 553/1991 Sb., věk minimálně 21 let, bezúhonnost v souladu s § 4a zákona č. 553/1991 Sb., spolehlivost v souladu s § 4b zákona č. 553/1991 Sb.

Další požadavky: řidičské oprávnění skupiny "B", aktivní řidič, tělesná a duševní způsobilost.

Výhodou je: platné Osvědčení o odborné způsobilosti strážníka obecní (městské) policie, praxe u obecní policie nebo Policie ČR, uživatelská znalost PC, platný zbrojní průkaz sk. D.

Informace k pracovnímu poměru:

Po přijetí do pracovního poměru se uchazeči stávají zaměstnanci Města Tišnova. Pokud nejsou držiteli platného Osvědčení o odborné způsobilosti strážníka obecní (městské) policie, budou zařazeni jako čekatelé do tříměsíčního rekvalifikačního kurzu (nástup září 2019), kde ve Středisku odborné přípravy budou připravováni na povolání strážník. Rozsah výcviku čekatele a strážníka je stanoven vyhláškou MV č. 418/2008 Sb.

Součástí rekvalifikačního kurzu je rovněž výcvik čekatelů k používání služební zbraně

a donucovacích prostředků.

Odbornou způsobilost čekatele ověřuje zkušební komise Ministerstva vnitra formou zkoušky.

Po úspěšném vykonání zkoušky vydá Ministerstvo vnitra Osvědčení o splnění stanovených odborných předpokladů podle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii.

Zaměstnanecké benefity: stabilní zaměstnání a finanční jistota, péče o odborný rozvoj, prohlubování a zvyšování kvalifikace, dovolená v délce 5 týdnů, pracovně-lékařská péče, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 3 dny placeného indispozičního volna (sick days), zaměstnanecký program Benefit Plus.

Platové podmínky se řídí zákoníkem práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění (platová třída 8, zvláštní příplatek, osobní příplatek, příplatky za směnnost, práci v SO, NE a v noci).

Nástup: v případě strážníka s platným Osvědčením o odborné způsobilosti možno ihned, v opačném případě září 2019. Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou.

Bližší informace k uvedené pracovní pozici ochotně podá Jiří Sokol, vedoucí strážník MP Tišnov, tel. 731 127 453, e-mail jiri.sokol@tisnov.cz

Zájemci se mohou přihlásit do 24.4.2019 písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 19 Tišnov, nebo osobně na podatelnu MěÚ Tišnov do 24.4.2019 - do 17:00 hod.

Další informace na http://www.tisnov.cz/starosta-mesta-vyhlasuje-vyberove-rizeni-pro-obsazeni-pozice-straznik-mestske-policie-tisnov.

Turnusové služby

Místo práce: Tišnov


Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: