Podrobnější hledání

Nabídka práce - Obsluha suché strany - Rybnice

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

místo výkonu práce - Rybnice

Náplň práce:

- obsluha výrobní technologie a zařízení

- výšková kontrola kvality vyrobených výrobků (vizuálně i měřícím přístrojem)

Požadavky:

- min. výuční list

- manuální zručnost, pracovitost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilitu

- praxe ve stavebnictví výhodou není podmínkou

- uživatelská znalost práce na PC

- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- zázemí stabilní firmy

- motivující mzdové ohodnocení, od 18 000 Kč do 23 000 Kč + výkonnostní složka mzdy až do výše 9 000 Kč

- výplata v termínu

Nástup ihned nebo dohodou, vhodné i pro absolventy.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte vedoucího závodu p. Tomáše Blechu, tel: 777 780 104, na email blecha@best-as.cz nebo se dostavte osobně : Rybnice 148, Kaznějov.

Další výhody:

- využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family

- benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné,

- náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč

- závodní stravování

Třísměnný provoz

Místo práce: Rybnice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: