Podrobnější hledání

Nabídka práce - PRACOVNÍCI OSTRAHY, VRÁTNÝ - Turnov

Volné místo v oboru Pracovníci ostrahy, strážní

Popis:

Náplň práce:

Fyzicky nenáročná práce.

Vstup a evidence návštěv, evidence příjezdu a odjezdu vozidel do objektu..

Vhodné pro OZP.

Požadavky:

Trestní bezúhonnost, certifikát strážného možno zprostředkovat.

Stále zaměstnání na dobu neurčitou ve stabilní společnosti. Pravidelný měsíční příjem. Možnost získání firemních benefitů. Základní mzda + příplatky.

Klimatizovaná vrátnice, obchůzky, práce převážně v noci, ve všední dny i denní.

kontakt: e-mailem, telefonicky PO- PÁ

Turnusové služby

Firma:
1. Liberecká bezpečnostní s.r.o. - Turnov
Turnov
Na Kamenci 1
511 01
Turnov

Kontaktní osoba:
Mikulecká
tel: +420 770 163 314
e-mail: kariera@1lb.cz

Místo práce: Turnov

Nástup od: 02.07.2019