Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Finanční poradce - Olomouc

zpět na přehled »

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc. Nástup možný ihned.

Hledám lidi se skutečným zájmem o oblast obchodu a financí na pozici poradce. Náplní práce je tvorba finančních portfolií a jejich následný servis. Společnost SMS finance a.s. funguje jako zprostředkovatel všech velkých finančních institucí (bank, pojišťoven, penzijních a investičních společností, obchodníků s cennými papíry aj.). Poradcům pro své klienty umožňuje vybírat finanční nástroje dle opravdových a reálných potřeb klienta, nepreferuje žádného z partnerů a nevytváří s nimi nestandardní neprůhledné produkty.

Snažím se odlišit od konkurence znalostí produktů a fungování finančního trhu. Proto kladu velký důraz na vzdělání svých spolupracovníků. Rozsáhlý systém produktových a obchodních školení zajišťují profesionální interní a externí lektoři. Dále nabízím poradcům unikátní software Galaxy, který nejenže umožňuje zpracování finančního plánu metodou finanční rovnováhy, ale zároveň poskytuje řadu podpůrných nástrojů pro jednání s klienty.

Novým spolupracovníkům nabízím odměnu po dobu šesti měsíců ve výši 100,- až 200,- Kč za hodinu, vyplacenou na základě splnění stanovených aktivit. Dále je práce provizně ohodnocena a průměrný výdělek zdaleka přesahuje průměrnou mzdu v ČR. Výhodou jsou také následné provize, které poradcům s větším kmenem vytváření pravidelnou rentu. Systém příspěvků na kancelářské potřeby, mobil, notebook, auto a kanceláře, zajišťuje, aby měl poradce bezplatně k dispozici všechny nástroje, které pro práci potřebuje.

Podmínkou je minimálně středoškolské vzdělání s maturitou a profesionální přístup. Nástup možný ihned.

Pracovní doba: 9:00 - 17:00 hod.

Zaměstnanecké výhody: dotace na notebook, mobil, tiskárna, operativní leasing a mnoho dalšího.

První kontakt je možný POUZE mailem nebo telefonicky každý pracovní den mezi 9:00 - 18:00 hodinou.

Místo práce: Olomouc