Podrobnější hledání

Nabídka práce - Systémový inženýr/ka - JUNIOR - Bludov

Volné místo v oboru Inženýři elektrotechnici a energetici přístrojů, strojů

Vzdělání: VŠ Fakulta elektrotechnická, zaměření Automatizace, Elektrické pohony nebo oborově blízké

Elektrotechnická kvalifikace: Vyhláška 50/78 sb. O odborné způsobilosti v elektrotechnice, min. §6 - Pracovníci pro samostatnou činnost.

Náplň práce:

- Projekty s programovatelnými logickými automaty, průmyslovými roboty, servopohony a lasery pro různá odvětví průmyslu.

- Návrh a nakreslení schéma zapojení automatizační úlohy.

- Naprogramování a oživení aplikace.

- Diagnostika a servis řídicích systémů průmyslové automatizace a elektrických pohonů.

- Uvádění zařízení do provozu.

Požadavky:

- Základní znalost automatizační techniky a programování logických programovatelných automatů.

- Schopnost samostatného úsudku při návrhu.

- Orientace v reálném zapojení, schopnost měřit a vyhledávat poruchy v elektrické instalaci.

- Zkušenost s prací s CAD programy pro projektování v elektrotechnice vítána (např. EPLAN, ELCAD, SolidWorks Electrical).

- Minimální vzdělání VŠ.

- Vhodné i pro absolventy.

- Jazykové znalosti: AJ nebo NJ - schopnost číst a rozumět technickým dokumentům.

- Pokročilá znalost práce s PC, ovládání produktů Microsoft Office.

- Řidičský průkaz "B".

- Časová flexibilita.

Osobní charakteristika:

- Dobré komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, ochota cestovat v rámci České republiky i zahraničí, ochota vzdělávat se v daném oboru, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme:

- Práci v perspektivním oboru se špičkovou technikou.

- Práci pro významné klienty z oblasti průmyslu.

- Vysokou míru samostatnosti a seberealizace.

- Odborné školení & vzdělávání.

Pracovní doba: PO-PÁ 7-15:30 hod. Kontakt: e-mailem, osobně na pracovišti NHKZ Steel s.r.o., Bludov, PO-PÁ 8 - 15:00 hod.

Firma:
NHKZ Steel s.r.o.
Bludov
Lázeňská 557
789 61
Bludov

Kontaktní osoba:
Ing. Šárka Šviková
tel: +420 733 644 383
e-mail: svikova@nhkz.cz

Místo práce: Bludov

Nástup od: 01.06.2019