Podrobnější hledání

Nabídka práce - obchodní zástupce s NJ - Ratíškovice

Toto volné místo již není aktuální.

Pracoviště: Ratíškovice. Umíš se domluvit německy a máš příjemné vystupování a rád komunikuješ s lidmi? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce s NJ.

Naše firma MACEK a SYN s. r. o. je výrobcem a dodavatelem polypropylenových bazénů. Na trhu působíme již od roku 1995 a máme bohaté množství zkušeností z našeho oboru. Zaměřujeme se na kvalitní bazény s pevnou konstrukcí (polypropylen 8mm), vybaveny funkční bazénovou technologií s komfortním ovládáním. Působíme především na Rakouském, Německém a Švýcarském trhu.

Požadujeme: znalost německého jazyka (schopnost domluvit se), příjemné vystupování, komunikativní osobu (komunikace se zákazníky), uživatelská znalost práce na PC, aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost, zájem o zahraniční obchod, časová flexibilita, chuť cestovat = zahraniční služební cesty.

Poznámka: Praxi na obchodní pozici uvítáme, ale nevyžadujeme!

Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, nástup možný ihned, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 – 30 000 Kč + odměny z obratu po zaškolení, rádi tě zaškolíme.

Pracovní náplň: komunikace se zákazníky, vedení obchodních jednání, péče o stávající zákazníky, specifikace potřeb zákazníka a navrhování vhodných řešení, vedení evidence zákazníků, hledání nových obchodních příležitostí, administrativa spojená s požadavky zákazníků, komunikace s ostatními odděleními ve společnosti.

Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Obchodní zástupce s NJ na e-mail: krizova@macekasyn.cz

Místo práce: Ratíškovice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: