Podrobnější hledání

Nabídka práce - Web programátor - Praha

Toto volné místo již není aktuální.

Místo výkonu práce: Svornosti č.p. 1143/10, Praha 5 - Smíchov

Kontakt: Vorlová Zuzana, e-mail: hr@hotel-general.cz

Náplň práce:

- správa firemního webu

- vývoj specializovaných aplikací pomocí technologií PHP, HTML5, CSS, JavScript a relačních databází MySQL

- vytváření a správa webových prezentacích společnosti

Požadujeme:

- znalost PHP, HTML5, CSS, JavaScript + knihovna jQuery

- zkušenosti s Django a programováním na Python

- flexibilita

- zájem o IT, nové technologie a učení se novým věcem

- pokročilá znalost angličtiny

- dokonalá znalost ruštiny

- praxe na obdobé pozici min. 3 roky

Co nabízíme:

- zajímavaá práce a motivující mzdové ohodnocení

- příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv

- vzdělávací kurzy, školení

- stravné a úhrada jízdného

Svůj strukturovaný životopis prosím pošlete na hr@hotel-general.cz

Místo práce: Praha

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: