Podrobnější hledání

Nabídka práce - Knihař/ka - Blansko

Toto volné místo již není aktuální.

Polygrafická společnost NOVATISK se sídlem v Blansku hledá do svého týmu knihaře/ku.

Vaším úkolem bude:

•obsluha knihařských linek (V1, V2)

•manipulace s materiálem (tiskoviny)

•další pomocné knihařské práce

Očekáváme:

•manuální zručnost

•odpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

•práci v zavedené a stabilní společnosti

•plný pracovní úvazek

•nejednotvárnou práci dle zakázek (obsluha linky, balení, třídění, lepení, kontrola apod.)

•firemní stravování za dotovanou cenu

•zaučení šikovných zájemců bez praxe

•nástup dle dohody

V případě Vašeho zájmu nám pošlete životopis na email vybihalova@novatisk.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na tel: 516 426 862

Dvousměnný provoz

Místo práce: Blansko

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: