Nabídka práce - VEDOUCÍ PROVOZU DO PEKÁRNY/CUKRÁRNY - Protivín

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Požadavky:

-SŠ vzdělání

-samostatnost, spolehlivost, důslednost

-organizační a komunikační schopnosti

-znalost nástrojů MS Office (Word, Excel)

-chuť učit se novým věcem

-životopis

Náplň práce:

-organizace a zajišťování průběhu výroby

-Navrhování uspořádání výrobních procesů

-Zpracování podkladů pro cenovou kalkulaci

-Spolupráce s vedoucím skladu a vedoucím dopravy

-Řízení, vedení a kontrola podřízených pracovníků

-Plánování obsazení směn

-Vedení příslušné dokumentace

Nabídka:

-hlavní pracovní poměr

-místo výkonu povolání Protivín

-jednosměnný provoz po - pá

-pracovní doba 6:00-14:30

-osobní přístup k zaměstnancům

-jistotu a zázemí stabilní české společnosti

-zaměstnanecké benefity: příspěvek na životní pojištění, stravování zdarma, služební mobilní -telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky

-nástup možný ihned

-mzda: 22 000 - 28 000 Kč/měsíc

Kontakt:

Roman Polanský, 736 521 151, polansky@polanskych.cz

Místo práce: Protivín

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: