Podrobnější hledání

Nabídka práce - EKONOMICKÝ NÁMĚSTEK/ NÁMĚSTKYNĚ - Jičín

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Oblastní nemocnice Jičín a.s.

vyhlašuje výběrové řízení na pozici

EKONOMICKÝ NÁMĚSTEK/ NÁMĚSTKYNĚ ŘEDITELE

Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín

a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín nebo na email personal@nemjc.cz (popř. volejte na tel. č.

493 582 222) do 30. 6. 2019.

Rámcová náplň práce:

- finanční řízení společnosti a činnosti s tím související,

- vedení ekonomického odboru a pracovního týmu (účtárna, controling, správa majetku,

dokumentační pracovnice na odd.).

Nabízíme:

- adekvátní pracovní a platové podmínky,

- zaměstnanecké benefity.

Požadujeme:

- VŠ vzdělání odpovídajícího zaměření,

- praxe v řídící funkci,

- znalost české účetní a daňové legislativy,

- dobré komunikační schopnosti,

- znalost prostředí zdravotnické organizace výhodou.

Zasláním životopisu udělujete ONJC a.s., Bolzanova 512, Jičín, IČO 26001551, souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5, odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů po dobu konání výběrového řízení. Současně tímto potvrzujete, že Vaše osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé.

Místo práce: Jičín

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: