Nabídka práce - ASISTENT/ka MANAGERA STRAVOVACÍCH PROVOZŮ - Karlovy Vary

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Imperial Karlovy Vary a. s., karlovarské lázně, hledá

ASISTENT/KA Managera stravovacích provozů

Pracovní náplň:

* odpovídá za připravenost restaurací a kuchyní,

* odpovídá za tvorbu cen, norem a kalkulací, za skladbu jídelního a nápojového lístku, za dodržování předpisů a nařízení

* připravuje podklady pro zákazníky při objednávkách akcí, dohlíží nad akcemi

* odpovídá za tvorbu cen, norem a kalkulací, za skladbu jídelního a nápojového lístku,

* provádí měsíční inventarizace, administrativní a statistické práce atd.

Požadujeme:

* alespoň SŠ s maturitou se zaměřením na hotelnictví, gastronomii

* znalost práce na PC

* znalost RJ a NJ, Aj výhodou

* praxe na pozici vedoucí střediska restaurace, vrchní

* příjemný vzhled a vystupování, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost

Nabízíme:

* MZDA DOHODOU

* placené zdravotní volno "Sick Days"

* vyšší víkendové příplatky oproti zákoníku práce

* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)

celodenní personální strava za 30,- Kč

* ubytování

Pracovní podmínky:

* turnusové směny á 12h v rozmezí od 7:00 - 22:00

* místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci

Kontakt: tel: 353207002,

Turnusové služby

Místo práce: Karlovy Vary

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: