Nabídka práce - Vedoucí lékař - odd. lékařské mikrobiologie - Plzeň

Toto volné místo již není aktuální.

Kontaktní osoba a tel.: ŠUCHMANOVÁ Ljuba MUDr., tel.: 371 408 202, e-mail: ljuba.suchmanova@zuusti.cz

Náplň práce:

Diagnostická činnost v oboru lékařské mikrobiologie

Podílení se na vývoji, ověřování, přípravě a aplikaci metodik pro laboratorní analýzy

Požadujeme:

VŠ v oboru Všeobecného lékařství

Atestace v oboru Lékařské mikrobiologie se specializační způsobilostí

Zdravotní způsobilost

Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost

Nabízíme:

Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením

Práce na plný úvazek na akreditovaném pracovišti

Jednosměnný provoz, pružná pracovní doba

Zajímavé platové ohodnocení

Možnost celoživotního vzdělávání

Nabízíme:

6 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days

Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců.

Nástup možný ihned.

Místo práce: Plzeň

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: