Podrobnější hledání

Nabídka práce - Účetní - Olomouc

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Pracoviště: Příčná č.p. 129/3, Olomouc.

Náplň práce: komplexní zastřešení účetní agendy (fakturace, bankovní operace, pokladna, zápočty, odpisy atd.), sestavení účetní závěrky, zpracování přiznání DPH, KH, SH zpracování DPPO ve spolupráci s daňovým poradcem, finanční podklady pro banky, komunikace s FÚ.

Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, praxe v oboru min. 3 roky, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, řidičský průkaz sk. B.

Platové podmínky: 20.000 - 25.000 Kč + prémie a osobní ohodnocení.

První kontakt je možný POUZE mailem.

Místo práce: Olomouc

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: