Podrobnější hledání

Nabídka práce - OSOBNÍ BANKÉŘI JUNIOŘI - Prostějov

Toto volné místo již není aktuální.

Nástup ihned. Životopis zašlete na e-mail mopazderova@csas.cz. Více informací na tel.: 703 481 597.

Požadavky:

- znalost práce na PC,

- alespoň základní přehled o finančních službách.

Náplň práce:

- komunikace s klienty, řešení požadavků, aktivní oslovení, telefonní kontakt s klienty, prodej produktů a služeb.

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, plně hrazené stravenky, cafeterie, příspěvek na pp, zvýhodněné produkty banky, kariérní růst, propracovaný vzdělávací systém.

Místo práce: Prostějov

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: