Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Zástupce/zástupkyně ředitele - Pardubice

zpět na přehled »

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Místo výkonu práce Pardubice.

Nabízíme: Přátelská pracovní atmosféra, příjemné pracovní prostředí, ohodnocení odpovídající dané pozici, kreativní pracovní činnost s žáky s kombinovaným postižením. Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou. Mzdové zařazení v 13. mzdové třídě + příplatek za vedení + osobní ohodnocení

Požadujeme: VŠ vzdělání v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku pro učitele, případně jinou kvalifikaci v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb. (splnění kvalifikačních předpokladů), praxe min 6 let, pozitivní vztah k žákům s kombinovaným postižením, znalost školské legislativy a dokumentace, znalost řídících procesů ve školství, aktivní přístup, zájem o problematiku, schopnost vést tým, samostatnost, odpovědnost, ochotu učit se novým věcem a loajalitu.

Zaměstnanecké výhody: Naše škola je místem, kde se potkáte, mimo naše zaměstnance, i se zajímavými osobnostmi veřejného života, budete spoluvytvářet dobré jméno školy SVÍTÁNÍ, jsme moderně vybavená škola s tradicí. Čerpat můžete ředitelské volno 2 dny v roce, sic days 3 dny a náhradní volno. Máte možnost studia - doplnění vzdělání, možnost profesního růstu - lektorování (možnost přivýdělku). Dále služební telefon, služební vůz, cvičení pro zaměstnance, ohodnocené pracovní jubileum, účast na zajímavých akcích, možnost čerpání dovolené i mimo prázdniny, možnost stravy v místě.

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte do 7. 6. 2019 na e-mail:bondorovar@svitani.cz

Místo práce: Pardubice